Новини

03.12

2013

Журналісти видань «Капітал» і «Коммерсантъ» перемогли в конкурсі «Україна в міжнародних економічних індексах і рейтингах»

Фонд «Ефективне управління» та експерти Всесвітнього економічного форуму ( ВЕФ) визначили переможців журналістського конкурсу на тему: «Україна в міжнародних економічних індексах і рейтингах».

28.11

2013

Презентація шостого видання Звіту про конкурентоспроможність регіонів України 2013

У 2013 році істотно змінилася п’ятірка лідерів національного рейтингу конкурентоспроможності. Одеська область, випередивши Донецьку і Дніпропетровську області, зайняла третє місце. При цьому лідерські позиції втратила Київська область і вже не перебуває в першій п’ятірці рейтингу.

27.08

2013

Будь готовий до мережевої активності

91,1% українських підприємств у 2012 році користувалися комп'ютерами в роботі, свідчить Національна комісія з державного регулювання у сфері зв'язку та інформатизації. Найбільше таких підприємств у Києві, Донецьку, Дніпропетровську та Харкові. Разом з тим наша країна займає лише 75-й рядок у Індексі мережевої готовності.

18.07

2013

Сценарій непередбачуваності. Яким буде сценарій економічного розвитку України

У листопаді експерти Всесвітнього економічного форуму презентують у Києві сценарії економічного розвитку України. Один з авторів цього документа - аналітик ВЕФ Стефан Мергенталер - розповів "Інвестгазеті" про три головні виклики української економіки.

18.07

2013

Лі Со Хун: Треба більше розповідати про Україну

Лі Со Хун (Lee Saw Hoon), директор департаменту Глобальної конкурентоспроможності Корпорації продуктивності Малайзії (Malaysia Productivity Corporation, MPC), була в Києві на конференції Фонду "Ефективне управління". LB.ua поставив кілька запитань рідкісному гостю.

11.07

2013

Підступні індекси

Експерти сперечаються, наскільки можна довіряти міжнародним рейтингам

10.07

2013

Чи варто переживати через позицій України у світових рейтингах

На публічній дискусії Фонду «Ефективне управління» про це міркували українські та зарубіжні експерти

09.07

2013

Україна в дзеркалі рейтингів

Експерт: громадянське суспільство сприймає міжнародні індекси як сигнал до проведення реформ, уряд - як дратівливий чинник

08.07

2013

"Міжнародні індекси: гарна картинка або інструмент для прийняття рішень?"

Київ. 5 липня. Фонд "Ефективне управління" провів конференцію "Міжнародні індекси: гарна картинка або інструмент для прийняття рішень?", В ході якої міжнародні та українські експерти в сфері економіки, а також представники бізнесу та ЗМІ обговорили роль міжнародних індексів і рейтингів в процесі прийняття управлінських рішень, в тому числі що стосуються економічного розвитку країни.