Новини

24.04

2012

Меморандум поєднав Львів і Американську Торгівельну палату

Меморандум про взаєморозуміння підписали міський голова Львова Андрій Садовий та президент Американської Торгівельної палати (АТП) в Україні Хорхе Зукоскі. Його мета - налагодити довгострокову та взаємовигідну співпрацю, забезпечити спільну участь в проектах та програмах, спрямованих на соціально-економічний розвиток та на поліпшення інвестиційному клімату.

10.04

2012

Харківські юристи розробили проект Інноваційного кодексу Україні

Юристи Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого »та Академії правових наук розробили проект Інноваційного кодексу Україні.

10.04

2012

Близько 20% підприємств Харківщини займаються інноваційною діяльністю - Моченков

Сьогодні близько 20% підприємств Харківської області займаються інноваційною діяльністю.

09.04

2012

Україна на 57 місці в рейтингу кращих країн для життя жінок

Дослідники провели комплексну оцінку економічних умов для життя жінок в 128 країнах світу. Для цього був використаний Індекс економічних можливостей для жінок Women's Economic Opportunity (WEO) Index. Він враховує традиції, культуру, правила життя, доходи жінок.

06.04

2012

Опубліковано рейтинг найщасливіших країн світу: Україна на 91 місці

В опублікованій «Доповіді про світове щастя» данці знову отримали звання найщасливішого народу у світі. У рейтингу щастя Україна посіла 91 місце, розташувавшись поруч із Південною Африкою, Нікарагуа і Ліваном.

05.04

2012

Україна зайняла 75-е місце у рейтингу розвиненості IT-технологій

Україна зайняла 75-е місце у рейтингу розвиненості IT-технологій, складеному Всесвітнім економічним форумом досліджень The Networked Readiness Index 2012.

01.04

2012

S&P знизило рейтинг України

Рейтингове агентство S&P знизило прогноз рейтингу для України зі «стабільного» до «негативного» - це вже відлякує зовнішніх інвесторів.

30.03

2012

У Києві з’явиться своя Кремнієва долина

За задумом київської влади, інноваційний парк дозволить IT-фахівцям навчатися, працювати і відпочивати в одному місці.

23.03

2012

Україна опустилася у рейтингу стану демократії "Індекс трансформації Бертельсмана"

Міжнародні експерти, на підставі висновків яких німецький фонд Бертельсмана опублікував у четвер "Індекс трансформації-2012", відмічають погіршення стану демократії у країнах Східної Європи, особливо в Угорщині та Україні.

19.03

2012

Очікувана недоречність

Шанси України успішно вийти на ринок єврооблігацій істотно знизилися після того, як агентство S&P слідом за своїми колегами з Fitch&Moody`s погіршило прогноз суверенних рейтингів України.