Новини

Журналісти видань «Капітал» і «Коммерсантъ» перемогли в конкурсі «Україна в міжнародних економічних індексах і рейтингах»

Фонд «Ефективне управління» та експерти Всесвітнього економічного форуму ( ВЕФ) визначили переможців журналістського конкурсу на тему: «Україна в міжнародних економічних індексах і рейтингах». Кращою публікацією в номінації «Новинна замітка» було визнано матеріал «Через повільний темп реформ Україна втрачає позиції у світовій конкурентоспроможності» кореспондента відділу «Економіка» газети «Капітал» Олени Сніжко, а в номінації «Аналітична стаття» - матеріал «Україна не може без ризику» кореспондента відділу економіки та фінансів газети «Коммерсантъ» Олени Губар.

Церемонія нагородження переможців журналістського конкурсу відбулася 27 листопада під час презентації результатів Звіту про конкурентоспроможність регіонів України 2013, яку щорічно організовує Фонд «Ефективне управління».

«У ході конкурсу ми отримали достатньо велику кількість публікацій. Усі матеріали були написані дуже професійно, цікаво й отримали високу оцінку від команди членів журі, до складу якої входили представники Фонду та ВЕФу. Це свідчить про те, що існує інтерес до даної теми, і нам хотілося б, щоб з кожним роком він зростав разом із кількістю якісних і професійних публікацій не тільки з цієї тематики, а також і з інших важливих для України економічних питань», - зазначила Інна Гордієнко, PR-директор Фонду «Ефективне управління».

Переможці конкурсу як приз отримали унікальну можливість відвідати штаб-квартиру Всесвітнього економічного форуму в Женеві (Швейцарія), а також вони особисто зможуть познайомитися й поспілкуватися з командою експертів, які працюють над складанням Індексу глобальної конкурентоспроможності для 148 країн світу.

До фіналу конкурсу вийшли також Катерина Сиченко (Forbes.ua) та Андрій Краснов (Inpress.ua), які посіли відповідно друге та третє місця в номінації «Аналітична стаття», та Юрій Панченко («Коммерсант») і Дмитро Кошовий («Інтерфакс-Україна») – теж друге і третє місця в номінації «Новинна замітка».

Статті:

Краснов Андрій, Inpress.ua

Украина и международные рейтинги — страшно, аж жуть!

Сиченко Катерина, Форбс.ua

Кабмин не успевает подтянуть Украину в рейтинге Doing Business

Кошевий Дмитро, Інтерфакс

Украина поднялась на 28 позиций в рейтинге легкости ведения бизнеса Всемирного банка

Губарь Олена, Комерсант

Украина не может без риска

Панченко Юрій, Комерсант

Украина теряет преимущества

Сніжко Олена, Капітал

Из-за медленного темпа реформ Украина теряет позиции в мировой конкурентоспособности

 

Дата: 03.12.2013