Привітання з Днем Святого Валентина

Вітаю з Днем святого Валентина і бажаю, щоб кохання завжди жило у твоєму серці, щоб на душі було тепло і радісно, щоб у житті все вдавалося, щоб поряд завжди була потрібна та кохана людина.


Вітаю із Днем святого Валентина! Бажаю із почуттям закоханості зустрічати кожен день. Бажаю любити своїх близьких, свою другу половинку, свою роботу та діяльність, своє життя та себе. І нехай будь-яка любов завжди буде взаємною!


Бажаю кохання, розуміння, ніжності, романтики. Ніколи не знати, що таке самотність. Щоб завжди були руки, які б гріли, губи, які цілували б і душа, яка любила б. Даруйте кохання і отримуйте. З Днем Святого Валентина!Хай з подихом холодної зими, Приходить щастя, стукає в віконце, І ти його у душу пропусти Щоб зігрівало наче сонце, Хай день дарує усмішку тобі, А вечір затишок й палке кохання, І щоб завжди в твоєму колі, Була любов і вірні друзі!


Цьомки, квіти, подарунки – Вся романтика стосунків, Танці, бари, піцерії, Все життя – рожеві мрії, Ліжко, постіль та перина – З днем Святого Валентина!


З Днем закоханих вітаю. Щастя, радості бажаю. По секрету я скажу: Що тобою дорожу! Хай гаряча же любов Розганяє твою кров. Будуть ласки й поцілунки, А у вечері – дарунки!З Днем святого Валентина!
Нехай раптова любов
Накриє швидко, як лавина,
І розбурхає твою кров!

Нехай Амур цією зимою
Подарує раптом любов навік,
Щоб поруч була завжди з тобою
Рідна, кохана людина


Кохання – це вічність, кохання – це час,
Воно незабутнє для нас,
Ми будемо разом, я вірю у це,
Із днем Валентина вітаю тебе.


В День святого Валентина
Хай не виє хуртовина,
Бо любов моя гаряча,
Ясне сонечко неначе,
Залюбки розтопить сніг.
Ти краща (кращий) за усіх!Пообіцяй не ображати,
Пообіцяй все купувати,
Пообіцяй мене прощати,
Пообіцяй завжди кохати.
Я ж обіцяю не кричати,
Завжди шкарпетки твої прати,
Я обіцяю прибирати,
І по бажанню все давати!
З Днем Святого Валентина!


Даруй мені своє кохання,
Даруй себе, даруй любов,
Даруй увечері і зрання,
Даруй опівдні знов і знов!
З Днем Святого Валентина!


Ти мій скарб, моє кохання!
Хай здійсняться всі бажання!
Зі святом вітаю тебе,
Дарую закохане серце своє!. Коханий, вітаю тебе з Днем Святого Валентина! Рада, що колись стріла Амуру пронизала наші серця і ми знайшли один одного. Ціную кожну нашу мить разом. Дякую, що ти у мене є!

2. З Днем усіх закоханих, люба! В цей день спішу тобі зізнатись, що моя любов з першого дня нашої зустрічі тільки збільшується. Щоразу, як прокидаюсь з тобою, завдячую Богові, що наші долі зійшлись разом.

3. Валентин, вітаю тебе з Днем Ангела! Кохання — це найщиріше почуття, яке могло трапитись із нами. Нехай твій янгол-охоронець тримає в одній руці стрілу Амура та вистрелить, коли відчує рідну душу. 

Економічні новини України